Genç Fidanlar Yıl Sonu Programı

Kütahya Genç Fidanlar Gençlik ve Spor Kulübü  2013-2014 Eğitim ve Öğretim yılı kapanış programı düzenledi.Kapanış programına öğrencilerle birlikte velilerde katıldı.
Genç Fidanlar Kulüp eğitimcilerinin de katıldığı programda Genç Fidanlar Kulüp Müdürü İbrahim KESER velilere Yaz Okulu tanıtımı ve Yaz Okulunun ehemmiyeti hakkında bilgi verdikten sonra,2013-2014 yılı eğitim ve öğretim yılı içerisinde eğitim alan öğrencilere ve eğitmenlere başarı,gayret ve istikrarlarından ötürü teşekkür belgesi takdim etti.
Teşekkür belgesini öğrencilere babalarının takdim etmesi öğrenci ve velilere duygu dolu anlar yaşattı.Veliler Genç Fidanlardan duydukları ilgi ve teveccühten ve bu zamana kadar Genç Fidanlar’ın evlatlarına vermiş oldukları değerden ve müspet eğitimlerden çok memnun olduklarını belirttiler.
Programın sonunda ise öğrencilere ve velilere yemek ikram edildi.Genç Fidanlar öğrencileri eğitim yılı kapanış programında Gençlik Kulübünden hiç ayrılmak istemediklerini hüzünlü bir ifadeyle dile getirdiler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir