Gezegen Gençlik Kulübü Aktivitelerle Dolu Bir Ay Geçirdi!

Sultanbeyli’de faaliyet gösteren Gezegen Gençlik Kulübü kulüp içi ve kulüp dışı aktiviteleriyle gençlerin vakitlerini en iyi şekilde geçirmelerini sağlıyor.

Bu ayki faaliyetleri arasında; Hocalı’da şehit edilen kardeşleri anma programı,Dünya Tenis Günü dolayısıyla turnuva, Deprem Haftası dolayısıyla sunum ve deprem tatbikatı,İstiklal Marşı’mızın kabulü ve Mehmet Akif ERSOY’u anma programı,halı saha turnuvası,”Paylaşmak” konulu program gençlere  ikram ve Çanakkale şehitlerimizi dualarla anma ve gençleri Çanakkale Zaferi adlı tiyatroya götürmekti.

Kulüp adına açıklama yapan Gezegen Gençlik Kulübü Müdürü Mücahit EREN : “Her şey gençlerin için,gençler okusunlar,öğrensinler ve de eğlenerek öğrensinler,çevresindekilere güzel ahlaklarıyla örnek olsunlar.Sosyalleşmeyi,sorumluluk almayı,çalışmayı sevmeyi,yardımlaşmayı,edepli olmayı,paylaşmayı,milli ve manevi değerlerimizi yaşayarak kavrasınlar.

Gayemiz Allah C.C.’nin rızasıdır.Tüm Gezegen Gençlik Kulübü mensupları ;başta eğitim sorumlumuz Murat Köse Beyefendi olmak üzere bu hizmete gönül vermiş eğitim gönüllü hocalarımız,halkımızın gayesi de temennisi de bu şekildedir.Yeter ki yarınlarımız olan gençlerimiz cahil kalmasın,kendilerini yetiştirsinler; kendilerine ,ailelerine,vatana,millete hayırlı evlat olsunlar. İnşaallah bunu başarmak için elimizden gelenin fazlasını yapmaya gayret ediyoruz.Büyüklerimizin duasıyla inşallah az zamanda çok mesafe kat edeceğiz.”dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir