Gezegen Gençlik Kulübünde Hayat Var…

Sultanbeyli’de faaliyet gösteren Gezegen Gençlik Kulübü; Kulüp içi aktiviteleriyle göz doldurarak,  gençlerin zamanlarını etkili ve verimli şekilde geçirmelerini sağlıyor.

Her hafta birbirinden güzel  aktiviteler gerçekleştiren Gezegen Gençlik Kulübü bu hafta ; izcilğe hazırlık kampı,satranç turnuvası,plastation turnuvası,tenis turnuvası,kitap okuma saatleri,genç okur dergisi çalışmaları,edu tech eğitimi,bilgi yarışması,hitabet dersleri,engelliler haftasıyla ilgili tiyatro,taklitler,ilahiler,şiirler,kompozisyon,resim,karakter eğitimi,okul dersi etütleri aktivitelerini yaptı.

Sekizinci sınıfların girmiş olduğu sınav çalışmasına da yine Gezegen Gençlik Kulübü ev sahipliği yaptı. Özel etüt sınıfı açarak derslerin ağırlıklı olduğu yüzlerce sorunun çözüldüğü,tüm konuların tekrar edildiği,rehberlik hizmetinin verildiği bir ortam hazırlandı.

İlçe halkının takdirini kazanmış gençlik kulübünde şu an 45 öğrenci gündüz öğrenim görürken, akşam vakitlerinde de sayıları 20 üzerindeki lise öğrencisine yönelik faaliyetler devam etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir