MAR-FED Bursa’daki Gençlik Kulüpleri Ailesini Genişletiyor!

Marmara Gençlik Kulüpleri Federasyonuna bağlı Tanyeri Gençlik ve Spor Kulübü ve Yaren Gençlik ve Spor Kulübü açıldı.
04 Ocak Cumartesi günü saat 13.30’da açılan Tanyeri Gençlik ve Spor Kulübü ve Yaren Gençlik ve Spor Kulübü’nün açılışına Tümsiad Bursa Şubesi Başkanı Cemal BALABAN , Marfed Başkanı Mehmet TEMEL , Semerkand Vakfı Bursa Vafkı Başkanı Mustafa KARAMAN , Bursa Eğitim Başkanı Aykut ÖZDEĞER ve velilerinde katıldığı açılışa yoğundu.

İlk olarak söz alan Tümsiad Bursa Şubesi Başkanı Cemal BALABAN Gençlik Kulüplerimizdeki gençlere hitaben gençler cesaretli olunuz Kuran ve Sünnete tutununuz temennisinde bulundu.
Semerkand  Bursa Şubesi onursal Başkanı Mustafa KARAMAN : “Gençlerinizi kendi zamanlarına göre yetiştiriniz sözü doğrultusunda bizlerde bu gençlik kulüplerimizde gençlerimiz büyüklerimizin açtığı yollarda onların gösterdiği rehberlikte yetiştireceğiz , onlara kol ve kanat gereceğiz.” temennisinde bulundu.

Son olarak söz alan, Mar-fed Başkanı Mehmet TEMEL:” İnşallah el ele gönül gönüle vererek her köşe başında yapmak dileğiyle Tanyeri Gençlik  Kulübümüzün ve Yaren Gençlik ve Spor Kulübünün hayırlı olmasını dilerim.” temennisinde bulundu .

Mar-Fed de bağlı diğer kulüplerinde hazır bulunduğu açılışta Mar-Fed halkaya iki  yeni kulüp eklemenin haklı gururunu yaşadı. Bursa’nın ilk kız gençlik kulübü olan Yaren Gençlik ve Spor Kulübü Sanat Atölyesi, Şark Odası, Dikiş Atölyesi, Mutfak Atölyesi, Kafeterya, Etüt Sınıfı, Konferans Salonu, Spor Odası bölümlerinden oluşmaktadır.

Kulüpte gençlere yönelik olarak başta Temel Değerler Eğitimi olmak üzere sanatsal, kültürel, sportif faaliyetler uygulanacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir