“Mini Maker Faire İstanbul” Kapılarını Açıyor

Bu yıl 6.000’i aşkın ziyaretçiyi ağırlaması beklenen Mini Maker Faire İstanbul etkinliği, 10-11 Ekim tarihlerinde İstanbul Bilgi Üniversitesi santralistanbul Kampüsü’nde gerçekleştirilecek. Dikkat çekici icatların ve ilginç makinelerin sergileneceği programlar, gösteriler ve çalıştaylarla zenginleşecek etkinlik, üretmeyi seven Maker’ları birbirleriyle ve icat meraklılarıyla buluşturacak.

Çocuklarıyla birlikte eğlenceli ve öğretici bir hafta sonu geçirmek isteyen ailelerin de katılım göstereceği etkinlik; Sanat, Mekatronik, Atölye, Eğitim ve Promaker bölümlerinden oluşuyor. 3 boyutlu yazıcılar, dronlar, elektronik ve mekanik cihazların yanı sıra birbirinden ilginç daha pek çok proje ziyaretçilerle buluşacak. Katılımın ücretsiz olduğu etkinlik hakkında www.makerfaireistanbul.com adresi üzerinden bilgi alınabiliyor.

Edu Play Mini Maker Faire Fuarında

“Oyuncaktan daha fazlası” sloganı ile hatta eğitici oyuncağın da ötesinde “nitelikli eğitici oyuncak” konsepti üzerinde duran Edu Play, özellikle üretkenliği destekleyen ürünlerle ön plana çıkıyor. Fuar boyunca Edu Play tarafından açılacak standa birbirinden ilginç oyuncakları inceleyebilirsiniz.

Adres: Eski Silahtarağa Elektrik Santrali, Kazım Karabekir Cad. No:2, Eyüp / İstanbul

 

Mini_Maker_Faire (1)

 

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir