Okyanuslu Gençler Ziyaretlere Devam Ediyor!

Okyanus İzcilik Gençlik ve Spor Kulübü gençleri 8 Ocak Çarşamba gününü Bahçelievler Gençlik Kulübündeki arkadaşları ile geçirdi.

Bahçelievler Gençlik Kulübü gençleri Okyanuslu arkadaşlarını sevgiyle kucakladı. Bahçelievler’de gülsuyu ve ikramlarla karşılanan Okyanuslu gençler dolu dolu bir gün geçirdi. Pilav ayran ve tatlı ikramından sonra Okyanus Gençlik Kulübü Müdürü Yusuf AKSÜT’ ün mevlit programı ile devam eden etkinlikte öğrenciler Aşr-ı Şerif ve ilahi okudu. Kur’an-ı Kerim tilaveti sonrasında öğrenciler badminton, masa tenisi ve futbol oynayarak kaynaştı.

Ziyaretten memnun kalan Bahçelievler Gençlik Kulübü Müdürü Özer ÇELİK; bu tür faaliyetlerin, her geçen gün artan gençlik kulüpleri arasında devam etmesi gerektiğini, paylaşmanın ve kaynaşmanın çok yararlı olacağını dile getirdi.

Yusuf AKSÜT ise; kendi kulüplerinin de diğer gençlik kulüpleri için her zaman kapılarının açık olduğunu ve en kısa zamanda iade-i ziyaret beklediklerini dile getirdi. Bu tür ziyaretlerin gençlerin kaynaşması ve farklı ortamlarda davranışlarını gözlenmesi, gençlerin kişisel gelişimi ve davranışlarında oldukça güzel gelişimler sağladığını belirtti.

Okyanus Gençlik Kulübü öğrencileri, kendilerini ağırlayan Bahçelievler öğrencileri ve eğitmenlerine teşekkürlerini iletti ve kulüplerinde Bahçelievler Gençlik Kulübünü ağırlamaktan hoşnut olacaklarını belirtti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir