2. SEMERKAND GENÇLİK BULUŞMASI İSTANBUL’DA GERÇEKLEŞTİ

 

Geçtiğimiz yıl Ankara’da ilki düzenlenen Semerkand Gençlik Buluşması’nın ikincisi bu yıl İstanbul’da Biltek Okulları Kurtköy Kampüsü’nde gerçekleştirildi.

13319838_1359708760722768_9008223140291848900_n

Türkiye’nin dört bir yanından Gençlik Kulüpleri ve Semerkand Liseli Gençlik gruplarından gençlerin katılımıyla gerçekleşen etkinlikte, Genç Okur Bilgi Yarışması, Edu Tech Yetenek Yarışması, Mangala Yarışması yapılırken, ok ve basketbol alanları da gençlerin hoş vakit geçirmelerini sağladı13263847_1359694450724199_606485522415651242_n

200’e yakın öğrencinin katılımıyla gerçekleşen Gençlik Buluşması’nın  Ödül ve Kapanış Programı’nda,  Erzurum Dost Eli Gençlik Kulübü’nün hazırladığı “Orhan Gençlik Merkezi’nde adlı tiyatro ve Kadirli Pozitif Gençlik Kulübü’nden İsa Durmuş’un hazırladığı “Karagöz ve Hacivat Gölge Oyunu Gösterisi” yer aldı.

13256105_1359905474036430_5590742125874101390_n

Ödül töreninde yapılan yarışmalarda dereceye girenlere hediyeleri ile beraber madalya ve plaket verildi. Dereceye giren kulüpler;

Gençlik Kulüpleri Genç Okur Bilgi Yarışması’nda,

Birinci,  İstanbul Klavuz Gençlik Kulübü

İkinci,  Konya Dost Gençlik Kulübü

Üçüncü,  Erzurum Dost Eli Gençlik Kulübü,

13267806_1359771524049825_1852621331058574463_n

Gençlik Kulüpleri Edu Tech Yetenek Yarışması’nda,

Birinci, Ankara Selçuklu Gençlik Kulübü

İkinci, Erzurum Dost Eli Gençlik Kulübü

Üçüncü, Sultangazi Okyanus Gençlik Kulübü,13260140_1359758787384432_6611016732844015452_n

Gençlik Kulüpleri Mangala Yarışması’nda,

Birinci,  Konya Dost Gençlik Kulübü

İkinci,  Denizli Genç Konak Gençlik Kulübü

Üçüncü,  Ankara Etimesgut Gençlik Kulübü, 13315668_1166549353389748_4133635910568289925_n

Semerkand Liseli Gençlik Genç Okur Bilgi Yarışması’nda,

Birinci, Elazığ Kulübü

İkinci, Ankara Etimesgut Kulübü

Üçüncü,  Konya Dost Gençlik Kulübü

13310433_1166631423381541_5517509127474463209_n

Semerkand Liseli Gençlik Mangala Yarışması’nda,

Birinci, Ankara Etimesgut Kulübü

İkinci, Halkalı Ahenk Kulübü

Üçüncü, Bursa Yavuzselim Kulübü Oldu.

13312821_1166549280056422_4360129292997558471_n

Ayrıca “Düzenli Otomasyon Kullanımı “alanında,

Konak Mercek Gençlik Kulübü,

Bandırma Okyanus Gençlik Kulübü;

 

‘’ Hibe Desteği ve Proje Yürütme” alanında,

Adıyaman Kardelen Gençlik Kulübü;

 

” Ara Dönem ve Yılsonu Programları” düzenleme alanında,

Erzurum Dost Eli Gençlik Kulübü,

Gölcük Güzergâh Gençlik Kulübü,

Tuzla Mavi Mercan Gençlik Kulübü,

Sultangazi Pusula ve Okyanus Gençlik Kulüpleri;

 

İzcilik Çalışmaları Alanında;

Malatya Kıvılcım Gençlik Kulübü,

Şanlıurfa Karaköprü Gençlik Kulübü,

Konya Dost Gençlik Kulübü,

Denizli Pamukkale Gençlik Kulübü,

Sorgun Çağlayan Gençlik Kulübü,

Sincan Selçuklu Gençlik Kulübü,

Fatsa Aybastı Gençlik Kulübü,

Derince Bizimkuşak Gençlik Kulübü,

Bursa Yavuzselim Gençlik Kulübü,

Yenisahra Genç Gökkuşağı Gençlik Kulübü,

Eyüp Yeşilpınar Gençlik Kulübü,

Büyükçekmece Tepecik Gençlik kulübü Gençlik Kulüpleri Özel Ödülü ile ödüllendirildi.

13315728_1359999980693646_1982990576845470327_n alessandra ambrosio dress 13315435_1360000800693564_2905649492407764268_n 13267857_1360000704026907_3579834701864897511_n 13322063_1360000017360309_2033470618813479891_n13263956_10154366210559835_4188803329874476141_n

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir