Basından Bembeyaz Gençlik Kulübüne Ziyaret!

Bursa İnegöl ‘ün önde gelen basın kuruluşlarından Okur Ajans Bembeyaz Gençlik Kulübünü ziyarette bulundu.

Ziyarette basın mensuplarının gençlik kulüpleri hakkında sorularına cevaplar veren kulüp müdürü Şaban BAYKUL, gençlik kulüplerinin ülke gençliği için ne kadar gerekli olduğunun üzerinde durdu. Gençlere okul derslerinin yanında sosyalleşmeleri için de desteklerini sağladıklarını söyledi. Betonlaşan dünyada izcilik faaliyetleriyle gençleri toprak ile bütünleştirmenin önemine değinen Sayın Baykul, gençlerin de bu konuda çok istekli olduğunu belirtti. Ülkemize karakter sahibi ve özgüveni sağlam bir geçlik yetiştirmek için ellerinden geleni yapacaklarını dile getirdi.

Kulüp faaliyetlerinden bahseden Baykul : “Gençlerimiz Türkiye İzcilik Federasyonunun düzenlediği farklı alanlarda kamplara gidiyoruz. İnegöl Belediyesi ile ortak bir çalışma yaparak gençlerimize sanat dersleri veriyoruz. Bunun yanı sıra çeşitli tarihi şehirlere geziler düzenliyoruz ve olmazsa olmazımız sportif faaliyetlerimizi aksatmıyoruz.” dedi.

Okur Ajans’ın yapmış olduğu ziyaretten memnun kalan Bembeyaz Gençlik Kulübü yetkilileri teşekkürlerini iletti. Ev sahipliğinden dolayı da Okur Ajans kulüp müdürüne teşekkür etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir