Dünya standartlarında verdiği akademik eğitimin yanı sıra öğrencilerinin milli ve manevi değerlerinin gelişimine de önem veren Biltek Okulları, 28 Şubat Cumartesi günü düzenleyeceği Burs Sınavı ve Tanıtım Günü ile bütün veli ve öğrencileri Biltekli olmaya davet ediyor.

2014-2015 Temel Eğitimden Orta Öğretime Geçiş Sınavı’nda (TEOG) 176 tam puanla göstermiş olduğu başarının gururunu yaşayan Biltek Okulları bu başarı zincirinin bir parçası olmak isteyen 4. 5. 6. 7. ve 8. Sınıf öğrencilerini Burs Sınavı’na davet ediyor. 28 Şubat 2015 Cumartesi günü Üsküdar, Pendik ve Çankaya kampüslerinde düzenlenecek olan sınavda başarılı olan öğrencileri yüzde 100’e varan burs imkanlarının yanı sıra 15 dizüstü bilgisayar, 15 tablet ve 15 bisiklet ödülü bekliyor.

Burs Sınavı esnasında çocuğunu yalnız bırakmak istemeyen veliler Tanıtım Günü etkinliği kapsamında Biltek Okulları hakkında detaylı bilgi alma ve okulun imkanlarını yakinen görme fırsatı yakalayacak aynı zamanda da Biltekli olmanın ayrıcalıkları anlatılacak. Bunun yanı sıra 3-6 yaş arasındaki çocuklar için sınav süresi ve Tanıtım Günü etkinliği boyunca uzman eğitmenler tarafından eğlenceli aktiviteler düzenlenecek.

biltek

Share:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir