Hem Nakış Gıda ürünleri, hem yöresel ürünler hem de mutfak ihtiyaçlarınızı alabileceğiniz e-ticaret sitesi farksepeti.com açıldı!

Nakış Gıda ürünlerini tek bir adresten bulabileceğiniz, yöresel ve ev yapımı tadında birçok lezzeti barındıran e-ticaret sitesifarksepeti.com açıldı.

Nakış Gıda ürünlerine ulaşamayanlar fakat özellikle bu ürünleri almak isteyenlerin gönderdiği mesajlar ve sorular için tek cevabın artık farksepeti.com olduğunu söyleyen ekip,farksepeti.com’un geniş ürün yelpazesi ile alışverişin daha hızlı hale gelerek, Türkiye’nin her noktasına ulaşılabilir olacağını belirtti.

Bir sabah kahvaltınızda Erzincan’ın tulum peynirini görürseniz ya da akşam için yorgunluk kahvenizin tadı Balıkesir’den gelirse şaşırmayın. Özlediğiniz yöresel lezzetleri, geleneksel yöntemlerle hazırlanmış ve ev yapımı tadında birçok ürünü tek bir siteden tedarik edebileceksiniz. Üstelik bunları yaparken mutfak alışverişinizi de gerçekleştirmiş olacaksınız.

Açılışa özel kampanyaları, fırsatları kaçırmamak ve daha detaylı bilgi almak için sosyal ağlardan Fark Sepeti’ni takip edebilir ya da www.farksepeti.com adresinden bültene kayıt olabilirsiniz.

Facebook; www.facebook.com/farksepeti
Twitter; www.twitter.com/farksepeti

Share:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir