Kütahya’nın En Aktif Gençlik Derneği Seçildi.

Genç Fidanlar Gençlik ve Spor Kulübü Derneğine 2.si düzenlenen Gelişim Derneği Yılın ödülü gecesinde, Genç Fidanlara gençlik üzerine yapmış oldukları etkili çalışmalardan dolayı Dernek Başkanı Sedat ARIK’ a plaket takdim edildi.

Dernek Başkanı Sedat ARIK yapmış olduğu açıklamada; Genç Fidanlar Gençlik ve Spor Kulübü Derneği olarak iki sene önce kurulmuştur ve çalışmalarına ise 2012–2013 öğretim yılında başlamıştır. Derneğimizin amacı ülkemizin gençliğini vatanına, milletine yararlı; din-i Mübin-i İslâma hizmetkâr nesiller yetiştirmektir.

Derneğimizde eğitsel, sosyal, kültürel, sanatsal ve sportif faaliyetlerle gençlerin ruh ve beden sağlıklarının korunmasına, birlik ve beraberlik duygularının güçlendirilmesine, medeniyet değerlerimizin gençlerimiz tarafından sahiplenmesine ; “ Zaman bendedir, mekân bana emanettir şuurunda bir gençlik…” yetiştirilmesine katkı sağlamak için çalışmalarımız devam etmektedir. Yapılan bu başarılı çalışmalarda emeği olan başta Kulüp müdürümüz İbrahim KESER’e ve eğitimcilerimize şükranlarımızı sunuyor ve bizleri Kütahya’nın en aktif derneği olarak seçen ve ödüllendiren büyüklerimize müteşekkirim açıklamasında bulundu.

Share:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir