Ahenk Gençlik Kulübü,  öğrenci velilerini de eğitim faaliyetlerine ortak etme adına Kulüp Aile Birliği kurdu.Kulüp Aile Birliği ile 2 senedir ortak hareket eden kulüp yönetimi, periyodik olarak yaptığı Kulüp Aile Birliği toplantısını en son  Semerkand Vakfı Halkalı Şubesi Hizmet Binasında gerçekleştirdi.  

Semerkand Vakfı  Halkalı Şube Sorumlusu Ramazan HALICI ve Eğitim Birimi Sorumlusu Ahmet NAMLI’nın konuşmacı olarak katıldığı toplantı, akşam yemeğiyle başladı. Akşam yemeğinden sonra yaklaşık 2 saat süren  toplantıda Ramazan HALICI’nın kısa sohbetinin ardından  gündem olarak; “başarılı, sosyal ve girişimci, hayatın her alanında disiplinli, milli ve manevi değerlerine bağlı, gelecek  yıllarda topluma hizmet etmeye gönüllü gençler yetiştirmek” gibi konular konuşuldu.Gündemlerden sonra Semerkand Vakfının başka alanlarda ki hizmetleri hakkında da bilgi veren Ramazan HALICI , katılım gösteren velilere teşekkür etti.

Ramazan HALICI ve Ahmet NAMLI’nın teşekkürlerinin ardından Ahenk Gençlik Kulübü Yönetimi, Kulüp Aile Birliği’ne verdiği hediyelerle toplantıyı sonlandırdı.

 

Share:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir