İstanbul Avrupa Yakası Gençlik Kulübü müdürleri, hizmet içi eğitim için Süleymaniye’de bulunan, Genç-fed binasında bir araya geldiler.

Gençlik kulüplerinde, gençler için yenilikler ve geliştirmeler adına düzenlenen programın içeriği dolu doluydu.

Saat 11.00 da başlayan program beş oturumdan oluştu. Kulüplerde kurumsal kimliği korumak için yapılan ilk oturum, Fsm Gençlik Kulübü Müdürü Faik DOĞRUL ve çalışma arkadaşı Fedai TUNCA yönetiminde gerçekleşti.

İlk oturumun ardından Süleymaniye Camii’nde öğlen vazifelerini gerçekleştiren müdürler, Kanuni Sultan Süleyman Han’ın türbesini ziyaret etmeyi ihmal etmediler. Ziyaretten sonra tekrar genç-fed binasına dönülüp 2. Oturum gerçekleştirildi. 2. Oturum Muharrem EVBAŞ yönetiminde inovasyon eğitimi ile gerçekleşirken, 3. Oturum Psikolog Ahmet ERGEN’İN “Davranış Tanımları” isimli Pedagojik Formasyon semineri ile bitti.

4. Oturumda gençlerin milli ve manevi değerler eğitiminde, daha yeni ve motive edici projeler için fikir alışverişi ve beyin fırtınası yapılırken, son oturumu “etkili ders çalışma” teknikleri isimli sunumuyla Merkez Gençlik Kulübü Müdürü Serdar GÖKGÖZ noktaladı.

Share:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir