image3

Adıyaman’da faaliyet gösteren Kardelen Gençlik Kulübü, Adıyaman Şehitliğini ziyaret etti.

Eğitim öğretim yılının ilk faaliyeti olarak Milli İrade duygusunun fark edilmesi ve gelişmesine katkıda bulunulması amacı ile izci gençler Adıyaman Şehitliğine ziyaret gerçekleştirdi. Genç izciler, vatanın bütünlüğü için kendilerini feda eden şehitlerimize dua etti.

image2

Kardelen İzcilik Gençlik ve Spor Kulübü Müdürü Volkan Bozkurt, ülkemizin zor günlerden geçtiğini, milli birlik ve beraberliğe en çok ihtiyaç duyduğumuz bu zamanlarda gençlerin gelişimleri esnasında bu duyguları yaşamaları, öğrenmeleri amacı ile bu ve benzer etkinliklerin devam edeceğini belirtti.

image1

Volkan Bozkurt, bu yıl içerisinde okul derslerine takviye etütler, ebru sanatı, serigrafi sanatı, hat sanatı, tekvando kursu, kişisel gelişim seminerleri, izcilik kampları, kulüp içi masa tenisi-bowling-langırt turnuvalarının düzenleneceğini kaydetti.

image4

Bozkurt amaçlarının, gençlerin okul derslerine katkıda bulunmak, manevi kazanımlarına yardımcı olmak, el sanatları ve spor faaliyetleri ile kişisel yeteneklerini fark etmelerini ve geliştirmelerini sağlamak olduğunu aktardı.

image5

 

 

Share:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir