Şnalıurfa’da faaliyet gösteren Karaköprü İzcilik Gençlik ve Spor Derneği yetkililerinden Feysal İnci ve beraberindeki izciler, Şanlıurfa Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yöneticisi Abdulkadir Yetişgin’i makamında ziyaret etti.

Ziyaret sırasında konuşan Feysal İnci: “Anne, baba ve topluma saygılı nesiller yetiştirmek amacıyla 2013 yılında Karaköprü İzcilik Gençlik ve Spor Derneğini kurduklarını belirterek, Şanlıurfa Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yöneticisi Abdulkadir Yetişgin’i ziyaret ettik. Bizleri kabul ettikleri için kendilerine teşekkür ediyorum. Şanlıurfa’nın en büyük ve en modern hastanesini ve bu hastaneyi yöneten yönetici, başhekim ve yardımcılarını üyelerimize tanıtmak istedik.” dedi.

Şanlıurfa Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yöneticisi Abdulkadir Yetişgin ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Gençler bizim geleceğimizdir. Bu derneğin çok ciddi iş yaptığından eminim. Siz çocukların yarınlarının teminatısınız. Sizler ne kadar eğitimli, ilimli ve irfanlı olursanız ülkemiz o kadar iyi olur” diye konuştu

Gençlere hastane hakkında bilgiler veren Şanlıurfa Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yöneticisi Abdulkadir Yetişgin, izcilere çevreci olması nedeni ile organik nar suyu ve pasta ikram etti.

Ziyarette hazır bulunan Şanlıurfa Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Mustafa Muslu, Başhekim Yardımcısı Veli Fahri Pehlivan ve Kadri Burak Ethemoğlu  da izcilerle sohbet edip bazı tavsiyelerde bulundu.

 

Share:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir