Okyanus ve Pusula İzcilik Gençlik ve Spor Kulüpleri, Semerkand Haftası etkinlikleri çerçevesinde yılsonu gösterisi düzenledi. Gösteriye Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay, Semerkand Vakfı Sultangazi Başkanı Bahri İktumur ve heyeti katıldı.

Gecede; ilahiler, Naat-ı Şerif dinletisi, eğlenceli oyunlar ve Çanakkale şehitlerinin 100. yıl anısına Çanakkale Orotoryosu sahne aldı. Yılsonu gösterisi; eğlencesi, manevi güzellikleri ve oratoryosu ile geceye katılan misafirler tarafından beğeniyle karşılandı.

Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay; “Gençlerin büyük emek harcayarak böylesine anlamlı ve güzel bir gece düzenledikleri için tüm emeği geçenlere teşekkür ederim.”dedi.

Semerkand Vakfı Sultangazi Başkanı Bahri İktumur; “Gençlerimizin kendi kültürüyle yetişmeleri en önemli hedeflerimizin arasındadır. Tarihini bilen ve geleceğe yön verecek gençler yetiştirmenin mutluluğunu yaşamaktayız. Gençlerimizin sahnelemiş olduğu yılsonu gösterinde de görüldüğü gibi yapılan emekler meyvesini vermektedir. Bu hizmetlerde emeği geçen tüm kardeşlerimize teşekkür ediyorum “dedi.

5

1

_82T6780

_82T6766

2

3

Share:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir